Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Pozemok pre výstavbu RD v obci Podhorie, 872m2, 63 000€

Ulica: Podhorie
Obec: Podhorie
Okres: Žilina
Kraj: Žilinský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Podhorie. Celková výmera je 872m , pričom 75m je podiel v spoločnej súkromnej ceste, na ktorej sa nachádza 12 parciel. 

Disponujeme kladným stanoviskom obce k výstavbe a zároveň ponúkame hotový projekt RD vyhotovený na presné parametre pozemku, ktorý je mierne svahovitý.

Novovznikajúca lokalita je celodenne slnečná , poskytuje nádherné výhľady na okolitú prírodu a zároveň je skvelým východiskovým bodom na rozmanité voľnočasové aktivity. 

Na pozemku je elektrika a na hranici pozemku obecný vodovod. Táto oblast nie je odkanalizovaná, je preto potrebné vybudovať septik. 

Podhorie je rozrastajúca sa obec , vzdialená od krajského mesta Žilina približne 13km. Svojim obyvateľom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nespornou výhodou obce je bezprostredná blízkosť okolitých lesov, turistických chodníkov či cyklotrás. 

 

V cene je zahrnutý celý administratívny servis, vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, vypracovanie kúpnej zmluvy, návrh na vklad do katastra ,bezplatné poradenstvo s finančným poradcom, provízia RK.

 

 

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
872 m2
Plocha pozemku:
797 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
septik
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti